JANKOWO

Jankowo, Kujawsko-Pomorskie, Polska

123 000 zł

120 zł/㎡

1 025 m2

Opis

Dzień dobry, przygotowuję elegancką osadę kilkunastu całorocznych domów letniskowych lub stałych, p.n. "Osada Złotopolska. Natura pięknie zorganizowana". Wspaniałe miejsce nad Jeziorem Konotopie w miejscowości Jankowo, w Gminie Lipno, 35 km od Torunia, 170 km od Warszawy, 160 km od Łodzi.

Cisza, spokój, piękne widoki, przemili mieszkańcy, wyselekcjonowani sąsiedzi, działki uzbrojone (prąd, woda, utwardzona droga dojazdowa, plaża, pomost), z dobrym zasięgiem internetu, teren wydzielony, idealny do wypoczynku. Warto postawić tu wymarzony dom letniskowy albo zamieszkać na stałe, tak jak ja planuję.

Do dyspozycji jest ok. 20 działek o różnych powierzchniach (od ok. 500 m2 do ok. 1600 m2), w tym aż 13 z dostępem do linii brzegowej jeziora. Proponuję szczegóły ustalić na miejscu, po obejrzeniu terenu.

Działki formalnie planuję sprzedać w sezonie 2022, kiedy już wszystko będzie gotowe, jednak już dziś zapraszam zainteresowanych do bezpłatnej rezerwacji. Decydując się teraz będziecie Państwo mogli wpłynąć na kształt działki, jej położenie, ukształtowanie i wyposażenie. Będzie też można zacząć z działki korzystać. Dla zdeterminowanych oferta specjalna!

Uwaga! Oferta ograniczona do kilku osób. Sugeruję zadzwonić od razu, i najlepiej umówić się na oglądanie jak najszybciej. Proszę jednak nie przywozić pieniędzy na zadatek, rezerwacje są bezpłatne. Dziękuję ;-)

Szczegóły nieruchomości
  • Identyfikator: 040806_2.0011.51/8
  • Rozmiar: 1 025
  • Typ: rolno-budowlana
Droga dojazdowa
  • Utwardzony
Otoczenie
  • Jezioro
  • Otwarty teren
Lokalizacja