Najczęściej zadawane pytania

Główna  /  Najczęściej zadawane pytania

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Czy mogę dodać ogłoszenie sprzedaży domu?

  Nasza strona skupia się w tej chwili przede wszystkim na sprzedaży działek. Jeżeli uważasz, że jesteś w stanie w rzetelny sposób opisać ofertę sprzedaży domu, używając dostępnych funkcjonalności strony, to regulamin tego nie zabrania - tak długo jak oznaczysz dokładną działkę, na której znajduję się opisywana nieruchomość.

 • Moja działka jest niewidoczna na mapie. Nie ma zaznaczonej granicy mojej działki.

  Taka sytuacja może wystąpić w dwóch przypadkach:

  1. Niedawno wystąpiłeś o wydzielenie działki, którą planujesz sprzedać i nasze serwery nie zdążyły jeszcze zarejestrować tej zmiany. Wtedy prosimy o cierpliwość - wróć do nas za parę dni i sprawdź ponownie. W sytuacji gdy zmiana nie następuje przez dłużej niż tydzień - prosimy o kontakt z administratorem używając formularza w zakładce "Kontakt".
  2. Z jakiegoś powodu nie udało nam się przedstawić granic działek w rejonie, w którym znajduje się Twoja nieruchomość. Natomiast wciąż klikając lewym przyciskiem myszki na teren, w którym znajduję się Twoja działka, powinieneś być w stanie oznaczyć i wystawić ogłoszenie sprzedaży. Prosimy, upewnij się tylko czy numer katastralny terenu, który oznaczyłeś, jest taki sam jak działki, którą zamierzasz sprzedać.

 • Co oznaczają działki zaznaczone na mapie na czerwono?

  Na czerwono zaznaczone są ogłoszenia sprzedaży nieruchomości wystawione przez użytkowników naszej strony.

 • Chcę sprzedać więcej niż jedną nieruchomość - czy mogę w jednym ogłoszeniu oznaczyć więcej niż jedną działkę?

  Niestety nie, ta opcja nie jest w tej chwili dostępna. Będziemy pracować nad dalszym rozwojem funkcjonalności strony. Na ten moment proponujemy zaznaczyć jedną z działek i zawrzeć informację o sprzedaży więcej niż jednej nieruchomości na danym terenie w opisie ogłoszenia.

 • W jaki sposób mogę skontaktować się ze sprzedawcą nieruchomości?

  Po otworzeniu interesującej nas oferty numer telefonu do właściciela lub pośrednika odpowiedzialnego za sprzedaż działki znajduje się po prawej stronie. Drugą opcją jest użycie formularza kontaktowego znajdującego się po prawej stronie oferty sprzedaży. Pamiętaj jednak by zostawić swój email i/lub numer telefonu kontaktowego, tak aby sprzedawca mógł wrócić z odpowiedzią na Twoje zapytanie.

 • Czy mogę w jakiś sposób wyróżnić swoją nieruchomość na stronie Terrao.pl?

  W tej chwili na naszej stronie dostępne jest tylko ogłoszenie na okres 30 oraz 90 dni. Nie ma dostępnej opcji dodatkowego wyróżniania ogłoszeń.

 • Jestem pośrednikiem nieruchomości i planuję wystawiać wiele ogłoszeń na stronie Terrao.pl. Czy mogę ubiegać się o zniżkę?

  Prosimy o kontakt z administratorem strony poprzez formularz w zakładce "Kontakt".